Aktuálny event pre verejnosť: Študentský beh 2014

         V nedeľu 16.11. sa v Bratislave uskutoční 4. ročník behu pri príležitosti Medzinárodného dňa študentov. Trasa dlhá cca 12 km vedie zo študentského mestečka v Mlynskej doline popri vysokých školách k nábrežiu Dunaja. Tento rok novinka - SÚŤAŽ ŠKÔL!

Štart je o 11:00 hod.

On-line registrácia na www.mojevent.sk

Využite on-line služby na našej stránke:

Veľmi jednoducho nám môžete zadať požiadavku na vypracovanie návrhu na vašu akciu, stačí vyplniť formulár v časti Odoslať dopyt.

Funkcia TYPIZOVANÝ PROJEKT vám automaticky zobrazí návrhy na akciu podľa vášho zadania.   K dispozícii máte až 55 hotových projektov úplne zadarmo! EVENTOVÁ KALKULAČKA vám z vášho zadania vypočíta odhad ceny akcie. Stačí sa zaregistrovať a vyplniť formulár.

Môj event - nová verzia 2014!

Najjednoduchšia cesta ako si spustiť registráciu na vlastnú akciu, teraz ZADARMO!

Využite registračný portál MojEvent na registráciu účastníkov vášho eventu, športovej akcie, konferencie a pod. viac informácií.

Pozrite si videá v produkcií Quinta Essentia!

Na stránke spoločnosti Quinta Essentia, s.r.o. nájdete komplexnú ponuku všetkých typov firemných akcií - teambuildingov, tréningov, eventov, promotion a eventových služieb. Každá časť stránky má vpravo hore tzv. widget, ktorý súvisí s danou témou stránky. Slúži niekedy viac pre vaše informovanie, inokedy skôr pre pobavenie. Vyskúšajte si to!

Pokiaľ si chcete rýchlo urobiť prehľad o našej ponuke alebo si chcete uchovať našu prezentáciu, môžete si ju stiahnuť vo formáte pdf. Stiahnuť prezentáciu Quinta Essentia 2012.pdf 

Lanové centrum Lanoland 

Navštívte lanové centrum na Kolibe s kamarátmi, rodinou alebo s kolegami z firmy.