top of page

OFF SITE

Off site forma zábavnej firemnej akcie pri ktorej môžete zažiť všetko, čo vás len napadne. Vyskúšali ste už napr. dojenie kozy, plieskanie bičom, hádzanie hnoja, chodenie po uhlíkoch, rozšírenú realitu, kúpanie sa v pive, stavbu latríny, geocaching, varenie halušiek, fáranie v bani, treasure hunting alebo firemné dobrovoľníctvo?

Atraktívna forma je GPS hra na báze geocachingu, pri ktorej je cieľom nájsť jednotlivé skrýše – teda miesta, na ktorých sú schované indície, pomôcky, či úlohy. Ak zapracujeme do programu aj tímové úlohy vznikne zaujímavá forma teambuildingu. Každý tím dostane GPS prístroj a zoznam hľadaných miest s popisom a GPS súradnicami. Keď tím nájde cache (body, skrýše), získa ďalšiu indíciu, ktorá ich zavedie na nasledujúce miesto, kde na účastníkov čaká ďalšia úloha. Takto postupujú, kým nesplnia záverečnú úlohu a nenájdu poklad, ktorý musia na záver otvoriť.

 

Program sa môže odohrávať v meste alebo v prírode. Vieme vám navrhnúť veľmi zaujímavé lokality, alebo uskutočniť akciu na mieste podľa vášho výberu. 

bottom of page