REFERENCIE

Pozrite si naše referencie na organizovanie firemných akcií, event & promotion, teambuilding a trochu aj z našej histórie.

  • YouTube

NAPÍSALI PO AKCII

Ďakujeme za skvelý teambuilding, kde sa, aj vďaka vám ‚prelomili ľady a ľudia nadviazali kontakty nielen s kolegami z najbližšieho okolia. Zábava bola vynikajúca, osobné vrcholy zdolané a na konci dňa na nás doľahla len príjemná únava z podaného športového výkonu! Čo sa týka programu, jednotlivých súťaží aj cien odovzdaných na záver dňa - boli veľmi nápadité!

Radi by sme poďakovali za skvelú podporu pri organizovaní teambuildingovej akcie pre našu spoločnosť. Všetkým sa outdoorové aktivity veľmi páčili a boli iba pozitívne ohlasy. Ďakujeme za Vašu flexibilitu, originálne nápady a profesionalitu!

Dnes sa nám konečne rozplynula svalovica a väčšina osadenstva našej firmy, ktoré podávalo heroické pavúčie výkony, sa po fyzickej stránke vracia do kancelárskeho normálu. Ďakujeme veľmi pekne za veľmi príjemnú akciu, ľudia od piatku preberajú svoje rekordy, v jednotlivých disciplínach, pripomínajú si vrcholné okamžiky a plánujú trénovať, aby na prípadnom pokračovaní boli lepší, ba priam najlepší.

Boli sme spokojní s celkovou organizáciou eventu a s priebehom jednotlivých aktivít. Hlboko oceňujeme Váš pružný a zodpovedný prístup k celkovým prípravám programov, najmä prieskum a prípravu terénu, schopnosť pohotovo upraviť program na poslednú chvíľu, zohľadnenie celkovej atmosféry a rôznorodosti našich ľudí, ako aj Vaše výklady k cieľu a významu teambuildingu.