top of page

Firemné akcie, teambuilding, event, promotion, outdoor training

zábava, zážitok, firemná akcia, off site,
hry v prírode, geocaching, slovenský deň, gps game, dobrodružstvo, 

adventure, survival, voľný čas, 
tímová úloha, budovanie tímu,

športový deň, pre deti, family day,
firemné hry, special event, šport,

mobilné atrakcie, atrakcie na prenájom, indoor training,

firemné tréningy, off-site, event promotion, sport promotion, fun event, team spirit, team training, event production, kick off

FIREMNÉ AKCIE

Vyberte si z našej ponuky firemných akcií! Zorganizujeme pre vás zážitkový TEAMBUILDING, nezabudnuteľný OUTDOOR TRAINING, originálny OFF SITE, špeciálny EVENT a zrealizujeme atraktívne PROMOTION alebo na vašu akciu zabezpečíme zábavné ATRAKCIE.

nase-hodnoty-8.JPG

TEAMBUILDING

Teambuilding je forma zážitkového vzdelávania. Konkrétne úlohy predstavujú výzvy, ktoré je možné zvládnuť len tímovou spoluprácou a pri spätnej väzbe dávajú možnosť pochopiť jej význam.

 

Zorganizujeme pre Vás nezabudnuteľný zábavný program s prvkami tímovej spolupráce, pripravíme netradičné súťažné disciplíny, tvorivé aktivity či zábavný program na večer.

outdoor-training-43.jpg

OUTDOOR TRAINING

Outdoor tréning vás zavedie do reálneho prírodného prostredia, stretnete sa s prirodzenými aj pripravenými prekážkami, ktoré by jednotlivec nebol schopný sám prekonať. Zažijete na vlastnej koži pocit, keď ste odkázaný na vzájomnú spoluprácu, zodpovednosť, keď sa členovia tímu spoliehajú na vás i aké to je dôverovať celej skupine.

zazitok-7.JPG

OFF SITE

Pokiaľ máte pocit, že ste vyskúšali už úplne všetko, tak si objednajte u nás off site! Sme si istí, že vám vieme ponúknuť aktivity, ktoré ste určite na firemnej akcií ešte nemali...

Napr. dojenie kozy, plieskanie bičom, hádzanie hnoja, chodenie po uhlíkoch, rozšírenú realitu, kúpanie sa v pive, stavbu latríny, geocaching, varenie halušiek, fáranie v bani, firemné dobrovoľníctvo a iné.

special-events-11.jpg

EVENT

Jedinečné podujatie je ako umelecké dielo, ako obraz, ktorý má svoju myšlienku vyjadrenú prostredníctvom pestrej palety farieb. Našim cieľom je, aby firemná akcia bola skvelým zážitkom a jej výsledok sa zapísal do pamäte hostí. Ku každému klientovi máme osobný prístup, aby sme mohli vytvoriť koncepciu a ideu tak jedinečnú, ako vy sami. A vždy vám vieme ponúknuť aj niečo naviac!

event-promotion-49.jpg

PROMOTION

Event promotion je skvelý nástroj na budovanie pozitívneho vzťahu klienta ku značke či produktu. Prostredníctvom zážitku sa stane vaša značka zapamätaná a klientmi preferovaná. Zapojíme i váš produkt, aby ho ľudia zažili na vlastnej koži. Máme s tým dlhoročné skúsenosti, hlavne prostredníctvom športových podujatí.

nafukovacie-atrakcie.jpg

MOBILNÉ ATRAKCIE

​Ponúkame na prenájom mobilné atrakcie, promo vybavenie a kvalifikovaných animátorov na vašu akciu.

 

Naše služby sú primárne určené na firemné akcie a verejné podujatia, prípadne ich môžete využiť na vašej rodinnej oslave.

bottom of page